Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

PZN CELR w Rudołtowicach - Podziękowanie za wyposażenie.

 

Logo Fundacja Drzewo i Jutrp

       PZN CELR w Rudołtowicach

   Diękujemy   

   Fundacji Drzewo i Jutro

"Z dumą informujemy o kontynuacji współpracy z Fundacją Drzewo i Jutro, na rzecz
41 podopiecznych Polskiego Związku Niewidomych Centrum Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjne dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach. działającego od 1992 roku.

W styczniu 2024 roku podpisaliśmy kolejną umowę na realizację projektu: „Nabycie defibrylatora wraz z osprzętem oraz nabycie aparatu EKG wraz z osprzętem”, w  kwocie 11 903,90 zł . Projekt w całości  sfinansowany jest ze środków Fundacji Drzewo i Jutro.

 Dzięki Fundacji Drzewo i Jutro w sytuacjach zagrożenia życia podopiecznych, będziemy  mogli w sposób profesjonalny wesprzeć pracę personelu medycznego i w momencie, gdy dojdzie do nagłego zatrzymania krążenia zastosować urządzenie medyczne AED. Natomiast codzienną pracę personelu medycznego wspomoże aparat EKG. Badania EKG pozwalają nam lepiej monitorować zdrowie serca naszych podopiecznych. To bezpieczna
i bezbolesna procedura, która dostarcza cennych informacji o pracy serca. Dzięki temu możemy szybko reagować na ewentualne zmiany i zapewnić kompleksową opiekę medyczną.

 Naszymi podopiecznymi są dzieci i młodzież w wieku od 3 do 25 lat
 z niepełnosprawnością sprzężoną oraz ze niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim. Są to dzieci niewidome lub niedowidzące ze schorzeniami współistniejącymi takimi jak: porażenie czterokończynowe, z różnymi wadami rozwojowymi, wadami genetycznymi, niepełnosprawnością intelektualną, ze schorzeniami psychicznymi, oraz epilepsją. Większość podopiecznych, bo aż 34 to dzieci leżące, które są całkowicie uzależnione od pomocy innych osób. Nasze dzieci potrzebują zarówna ciepłych uczuć, które każdego dnia staramy się im ofiarować jak również potrzebują profesjonalnego wsparcia medycznego w postaci zakupionego sprzętu.  

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc w imieniu naszych dzieci jak również własnym. 

 

Banery/Logo