Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zarząd

 Zarządu Okręgu Śląskiego - Kadencja 2023-2027

 

Prezes Sebastian Biały

email: s.bialy@pznslask.org.pl

Opiekun Koła Chorzów.

 

Wiceprezes Alicja Kowalik

email: a.kowalik@pznslask.org.pl

Opiekun koła: Częstochowa (grodzkie), Częstochowa (ziemskie), Myszków, Sosnowiec.

 

Wiceprezes Andrzej Bała

email: a.bala@pznslask.org.pl

Opiekun Koła: Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Wodzisław. Śląski.

 

Wiceprezes Bogdan Gosławski

email: b.goslawski@pznslask.org.pl

Opiekun koła: Bytom. Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Zabrze.

 

Wiceprezes  Jerzxy Janas

email:  j.janas@pznslaski.org.pl

Opiekun koła: Jaworzno, Mikołów, Tychy, Zawiercie.

 

Członek Zarządu: Zofia Jeznach

email: z.jeznach@pznslask.org.pl

Opiekun koła: Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Pszczyna.

 

Członek Zarządu: Wiesława Kopoczek

email: w.kopoczek@pznslask.org.pl

Opiekun koła: Bielsko Biała (grodzkie), Bielsko Biała (ziemskie), Cieszyn.

 

Członek Zarządu: Cezary Dobrowolski

email: c.dobrowolski@pznslask.org.pl

Opiekun koła: Czeladź, Katowice, Kłobuck, Żywiec.

 

Członek Zarządu: Tomasz Lesik

email: t.lesik@pznslask.org.pl

Opiekun koła: Lubliniec, Tarnowskie Góry.

 

Banery/Logo