Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zaproszenie do kina Zacisze w Piekarach Śląskich

      

    Logo Kino Zacisze - Piekary Śl    

Piekary Śląskie ul. Bytomska 71

 

6 kwietnia (sobota) o godzinie 15:00 zapraszamy na film familijny „Za duży na bajki 2”.

.

Ulubione gamingowe trio powraca! Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. Jakie zawirowania w życie wszystkich bohaterów wniesie ta sekretna misja? Czy Waldek otrzyma odpowiedzi na dręczące go pytania i zrozumie postępowanie ojca?

Zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=9dskes_nLXY&ab_channel=NEXTFILMPL

Seans z napisami i audiodeskrypcją odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 15:00.

Bilety w cenie 14,40 zł.

Film trwa 95 minut.

Zachęcamy zarówno osoby z niepełnosprawnością wzroku, jak i słuchu, ponieważ filmy będą dostępne z audiodeskrypcją i z napisami. Na sali dostępna jest pętla indukcyjna.

Więcej informacji: https://www.kinozacisze.pl/seanse-z-audiodeskrypcja-zaduzynabajki2/

Zapraszamy!

Anna Kubala
Kino Zacisze
www.kinozacisze.pl
tel. 501 281 320

Banery/Logo