Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zaproszenie do kina Zacisze w Piekarach Śląskich

      

    Logo Kino Zacisze - Piekary Śl    

Piekary Śląskie ul. Bytomska 71

2 grudnia (sobota) o godzinie 12:30 film „Chłopi”.

9 grudnia (sobota) na godzinę 12:30. „Uwierz w Mikołaja”.

.

2 grudnia (sobota) o godzinie 12:30 film „Chłopi”. Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. To właśnie kobiety, w szczególności tragiczna postać Jagny, znajdą się w sercu fabuły. Unikalny mikroświat wiejskiej wspólnoty stanie się pretekstem do opowiedzenia uniwersalnej i niesamowicie aktualnej historii. Historii o tragicznej miłości i życiu w małej społeczności, gdzie reguły i brutalne zasady gry wyznaczają każdemu określone miejsce w grupie, a wyjście poza ciasne ramy grozi upokorzeniem i odrzuceniem. „Chłopi” zostali zrealizowani w technice animacji malarskiej, która podbiła serca fanów na całym świecie przy poprzedniej produkcji studia – filmie „Twój Vincent”.

Zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=rILKSimhfA4&ab_channel=NEXTFILMPL

Seans z audiodeskrypcją i napisami.

Czas trwania: 116 minut

Bilet w cenie 14,40 zł.

 

Na kolejny, tym razem świąteczny film zapraszamy 9 grudnia (sobota) na godzinę 12:30. Będzie to polska komedia „Uwierz w Mikołaja”. Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. Pięcioletnia Zosia wraz ze swoją mamą, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, próbują przygotować tradycyjną rodzinną wigilię, a pomóc im w tym może Robert – pełniący służbę w Święta samotny policjant, który z czystej potrzeby serca chce dla kogoś zrobić coś dobrego. Ten magiczny czas to również szansa, aby pewien mężczyzna ponownie spędził Boże Narodzenie ze swoją ukochaną z dawnych lat – o ile oczywiście kobieta jego życia znajdzie chwilę spokoju, mając pod opieką zwariowanych i nieobliczalnych pensjonariuszy domu opieki „Happy End”. Niech zwycięży magia świąt i magia miłości!

Zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=AFZZOISmhMw&ab_channel=KinoSwiatPL

Seans z napisami i audiodeskrypcją odbędzie się 9 grudnia o godzinie 12:30.

Bilety w cenie 14,40 zł.

Film trwa 96 minut.

Zachęcamy zarówno osoby z niepełnosprawnością wzroku, jak i słuchu, ponieważ filmy będą dostępne z audiodeskrypcją i z napisami. Na sali dostępna jest pętla indukcyjna.

Anna Kubala
Kino Zacisze
www.kinozacisze.pl
tel. 501 281 320

Banery/Logo